29 sierpnia 2021 - Piknik rodzinny

29 sierpnia 2021 - Piknik rodzinny
PIKNIK RODZINNY NARODOWEGO SPISU POWSZECHNEGO LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021 Planowane atrakcje: 1. Interaktywny pokaz bańkowy Artystyczny, wzbogacony spektakl z bańkami w roli głównej, który angażuje uczestników wydarzenia i...

PIKNIK RODZINNY NARODOWEGO SPISU POWSZECHNEGO LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

Planowane atrakcje:

1. Interaktywny pokaz bańkowy
Artystyczny, wzbogacony spektakl z bańkami w roli głównej, który angażuje uczestników wydarzenia i zaprasza do wspólnego radowania się bańkami. W programie znajduje się mnóstwo trików z użyciem baniek, dymu, różnych obręczy, rurek i słomek, a połączone z wyśmienicie dobraną muzyka tworzą niesamowity bańkowy spektakl. 2 x 45 minut pierwszy pokaz na start działań -13.00 –13.30; drugi pokaz -16.00 –16.30 i od 16.30 do 17.30.

 

2. Balonowi artyści
Balonowi artyści potrafią z balonów wyczarować niemal wszystko, o ile mają na to odpowiednio dużo czasu. Na evencie na życzenie dzieci spełniają balonowe marzenia i na ich oczach zwijają balony w najprawdziwsze cuda. To konstrukcje wykonane z kilku balonów o różnych wielkościach i kształtach –prawdziwe dzieła sztuki.

 

3. Szczudlarze

Szczudlarzeto równocześnie aktorzy, dlatego oprócz perfekcyjnego poruszania się na swoim rekwizycie, zawsze prezentują konkretną postać. Najczęściej występują na szczudłach jako klauni, mimowie lub cyrkowcy. Na specjalne życzenie możemy stworzyć kostium i charakteryzację według pomysłu klienta.

Zawsze uśmiechnięci szczudlarze mają 3m wzrostu, kolorowe kostiumy, makijaż i mnóstwo energii do zabawy, dlatego trudno przejść koło nich obojętnie! Stanowią bardzo widowiskową atrakcję, uświetniającą każdy piknik.

Postaci na szczudłach poruszają się po terenie eventu i co chwilę wchodzą w interakcje z widzami. Przeprowadzą wesołe zabawy i konkursy. Uwielbiane przez dzieci jest zwłaszcza modelowanie balonów i czarowanie wielkimi bańkami mydlanymi w wykonaniu clownów na szczudłach.

 

4.Wyjątkowe animacje

Wszystkie dzieci obecne na wydarzeniu będą miały okazję wziąć udział w przygotowanych animacjach. Zabawy będą dopasowane do różnych grup wiekowych.

 

- FIKU MIKU NA PATYKU - WARSZTATY ZRĘCZNOŚCIOWE - Stanowiska z instruktorem i sprzętem, gdzie dzieci i dorośli będą mogli ćwiczyć swoje umiejętności. Mają swobodną formę i pozwalają na rotację uczestników między stanowiskami, co pozwala na znalezienie ulubionego rekwizytu.

- Malowanie twarzy - to miejsce imprezowej metamorfozy, idealne dla małych i starszych dzieci. Stanowisko z toaletką podświetlaną żarówkami, stoliczkiem i krzesłami obsługiwane przez dwie animatorki.

- Bańki mydlane XXL - stanowisko z obręczami dla dzieci do samodzielnego tworzenia baniek gigantów.

- Wielkoformatowe gry eko - to duże stanowisko gier rodzinnych i zabaw z rodzicami. Znajdzie się tak kilka gier w wymiarach XXL i zabaw konstrukcyjnych, m.in. scrabble, memory, jenga.

- Strefa art - pole malowania wielkoformatowego - 10 kartonowych domków - z farbkami do artystycznej zabawy obsługiwane przez animatora.

- Dodatkowe animacje - prowadzone przez 2 animatorów, przez cały czas trwania imprezy: tańce przy muzyce z udziałem rekwizytów, sportowe zabawy drużynowe, animacje z wielką chustą animacyjną.

- STREFA MALUCHA - stanowisko dla najmłodszych dzieci obecnych na wydarzeniu. Maluchy pod opieką animatora będą miały do dyspozycji kolorowanki, drewniane klocki, maty z pianki, tipi, skoczki, tablice z kredą oraz basen z kulkami.

SKONTAKTUJ SIĘ ORGANIZATORAMI

Kontakt

 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
Bydgoskie Stowarzyszenie Kajakowe BINDUGA
  • ul. Fordońska 156 85-752 Bydgoszcz
  • bozenap@leshigiena.pl
  • Bożena Pęczkowska - tel. 509 499 636
NIP: 554-293-58-99
REGON: 363737660
Numer KRS: 0000601489
Nr konta: 81 8144 0005 2011 0112 0015 0001
Bank Spółdzielczy w Koronowie